Tuesday, 8 March 2016

fashion food for thought

або інформація про моду для роздумів)

Так давно не писала тут, що аж страшно. Але на мене останнім часом (весна діє?) напав голод модної інформації, тобто інформації про моду, і я хочу поділитися своїми відкриттями.

Вже кілька днів читаю всі блоги в своїй добірці на bloglovin' і pinterest. Листаю instagram, хоча в мене там мало моди. І ОСЬ! Cьогодні вирішила пошукати сайт якoгось українського журналу, щоб подивитися що вони пишуть про моду. Зазвичай на сайтах мало, бо хто буде купляти паперові версіі?

Але сайт журналу Домашний очаг мене здивував. Приємно. Так багато статей. Звичайно коротких, як в Інтернеті. Але вони цікаві і корисні. Я знаю як нелегко писати кожен день якісний контент. І в них ці статті написані людьми, які розуміють звичайних людей. З почуттям гумору, порадами, і без зверхності. Не просто: "Це маст хев, і вам його треба купити", а більш як інформація для роздумів. І, можливо, я і дійсно куплю і вдягну).

На радостях перечитала їхні статті за кілька місяців. Знайшла деякі поради на весну. Відкрила для себе Леандру Медін (Leandra Medine).


Мені особисто найбільше сподобались ось ці:

Про чорне і біле, як носити не банально
Про кросівки з пальто
Як носити трикотаж
Про чорний колір і як в ньому нормально виглядати


Щодо Леандри Медін, в неї теж є свій блог, який називається man repeller
Дуже рекомендую почитати. Такого почуття гумору стосовно моди я давно не зустрічала.
Наприклад, про останні модні тренди.

 картинка моя. я ж теж хочу похвалитися, що в мене є
                                                window blinds skirt, як пише Леандра Медін.

No comments:

Post a Comment